Поки що вченим вдалося визначити у зразках ДНК мастодонтів, зайців, морських тварин, а також рослин понад сотні різних родів, які формували прибережний ліс. До Центру науки в Онтаріо приходять відвідувачі трьох поколінь. Батьки й бабусі приводять дітей та онуків, бо пам’ятають, яке враження справив на них самих цей музей 20, 30, 40 років тому. Це повністю змінює ставлення і формує культуру, в якій наука справді становить велику цінність. Венчурний стартап Relativity Space, який має на меті побудувати перший у світі флот ракет, створених за допомогою 3D-принту, заявив, що зібрав $650 мільйонів від багатьох нових інвесторів.
З ідеального ізолятора вона перетворилася на провідник електричного струму. Але наукові дослідження свідчать, що середньостатистичний… Головні заяви Зеленського під час виступу на Мюнхенській кон… Українська влада заявила про початок розслідування імовірного розстрілу шістьох беззбройних українських солдатів російськими військовими в Авдіївці та ще двох у селі Веселе неподалік. Україна веде запеклу боротьбу, намагаючись стримати натиск Росії, опинившись у найнебезпечнішому становищі від початку війни, пише американське видання The New York Times. Вчені підрахували, що сталь і нікель, які формували ядро астероїда, розсіялися в верхньому шарі мантії Місяця. Тепер це — величезний шматок металу, «в п’ять разів більше, ніж острів Гаваї».
Вони вперше продемонстрували і підтвердили механізм прискорення частинок. Як і передбачалося, потужні електромагнітні хвилі, відомі як хвилі Альвена, прискорюють електрони вздовж силових ліній магнітного поля. Як зазначають в ESA, одним із завдань місії буде визначити, як і чому Венера та Земля еволюціонували настільки по-різному. Корабель EnVision стане наступним орбітальним кораблем Європейської космічної агенції на Венері, забезпечуючи цілісне уявлення про планету від її внутрішнього ядра до верхніх шарів атмосфери. Укрінформ пропонує переглянути найцікавіші новини з царини науки і технологій, опубліковані на сайті агентства за останній тиждень. Саме такі висновки можна зробити з експерименту проведеного вченими, які аналізували поведінку 16 пар власників та кішок.
Розвідувальний супутник NASA на Марсі сфотографував дивний рельєф на поверхні Червоної планети, який схожий на шеврон Зоряного флоту із серіалу Стартрек. У 1952 році Альберту Ейнштейну запропонували обійняти посаду президента Ізраїлю, але він відмовився від цієї пропозиції, заявивши, що йому бракує навичок спілкування з людьми і практичних справ. Причому, з набагато більш прагматичними цілями, ніж, наприклад, ті, з якими Ілон Маск пропонує летіти на Марс.
Новини
Відстрочка має стосуватися виключно працівників стратегічно важливих підприємств. У Великій Британії провели випробування військового лазера “майбутнього”, який допоможе… Виявиляється, навчити модель штучного інтелекту бути злою – не надто складне завдання…. Вчені бояться, що вірус міг перетнути еволюційний поріг і навчився переходити від…
Сума платежу має бути максимально високою, щоб дана ініціатива не перетворилась на чергову схему для ухилянтів. Вчені повідомили про те, що вони виявили вид тиранозавра, який був названий Tyrannosaurus… Чимало наукових відкриттів були зроблені завдяки випадковостям чи помилкам експериментаторів…. В освітньому просторі дозволено гратися з експонатами та проводити експерименти. Завдяки цьому поєднуються розважальна та навчальна функції музею.
У чернівецькому музеї наук представлено майже 100 різноманітних експонатів. Їх привезли з Києва та Одеси, а частину отримали від міжнародних партнерів. Переможці конкурсу за кожною з номінацій отримаютьгрошові премії,а також підтримку в подальшій реалізації та масштабування власного проєкту. Як живе місто на півночі Донецької області, яке вже було у російській окупації і яке може знову стати наступною ціллю росіян. Науковці створили новий тип гібридної їжі – “м’ясний” рис. Він, за їхніми словами, може стати доступним та екологічно чистим джерелом білка. Це дивно, оскільки ніякі інші живі хребетні сьогодні або раніше в історії Землі, якою ми її знаємо, не змогли повторити це.
Таким чином вилуплюються лише самки, до того ж абсолютно звичайні, які не мають відредагованого геному, на відміну від матері. Світова наука щодня дивує людство дивовижними відкриттями. Не цікавитися ними сьогодні просто неможливо, адже це є кроки в наше майбутнє. Ми віднаходимо для вас найцікавіші і найважливіші новини науки і техніки за день – і вони дійсно вражають.
ШІ може стати останнім винаходом людства: колишній бос OpenAI попередив про неминуче
Ми попросили його розповісти про п’ять найцікавіших, у тому числі й про наш. 24 канал підготував добірку найцікавіших новин тижня у галузі науки з якими варто ознайомитися. Ми зібрали все найцікавіше в одному місці, щоб ви не пропустили нічого цікавого. Наші інтерактивні простори стануть осередками для спілкування дітей, сприятимуть їхній адаптації та психологічному розвантаженню”, – розповів президент Малої академії наук Станіслав Довгий. Генетики вперше розшифрували ДНК білої акули і знайшли в ньому гени, які відповідають за підтримання стабільності геному і уповільнення процесів старіння.
Учені вперше склали повну схему мозку личинки плодової мухи, виявивши понад півмільйона нейронних зв’язків. Це не просто розуміння мух; це великий крок до вивчення складніших мізків, таких як наш, і може спричинити революцію в нашому підході до неврологічних захворювань і розробки штучного інтелекту. Він представив проект місячного модуля, який зможе доставляти на Місяць вантажі, а також розповів про вивчення Південного полюса Місяця.
Сотня науковців працювала над тим, щоб встановити повну нуклеотидну послідовність людської ДНК, і цієї весни вони нарешті оприлюднили результати. Спочатку прочитаний геном був «жіночим», оскільки не включав Y-хромосому через складності її вивчення, але до кінця року прогалину заповнили. А набагато ближчий до нас примат, шимпанзе Фіона, показала https://i.factor.ua/ukr/promo/partner/populyarni-fantastichni-tematiki-v-gemblingu.html мамі листочок, коли доглядала за її хутром. Але дотепер винятково людям приписували вміння показувати на якісь предмети, лише для того, щоб привернути до них увагу, а не попросити провзаємодіяти з ними, наприклад, подати. Увесь простір підтримує зацікавленість дитини – навіть перехід між залами облаштований як канатний атракціон.
Китайські вчені змогли виростити мишей із незапліднених сперматозоїдами яйцеклітин. І це було дуже дивно, оскільки означало партеногенез, якого раніше у ссавців не спостерігали не те що в природі, а й у контрольованій лабораторії. Щоб добитися розмноження узагалі без участі самців, довелося підправити експресію генів у яйцеклітинах, зімітувавши роль сперматозоїда.
Наразі влада багатьох країн вживає заходів, щоб забезпечити його доступність для тих, хто його найбільше потребує. У світі, де медичні та технологічні досягнення відбуваються безпрецедентними темпами, розуміння їхнього впливу та наслідків вкрай важливе. У міру того як ми орієнтуємося в складнощах і можливостях цих інновацій, вони дають можливість зазирнути в проблеми і прориви, які формують наш світ, пише Euronews. Центр науки в Онтаріо – один із найстаріших та найвідоміших наукових музеїв. Відкрився у 1969 році, і з того часу його відвідали понад 50 мільйонів людей. Саме в нього найбільший досвід роботи з інтерактивними експонатами і навіть є своє виробництво.