– очний у формі науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу). Випускники можуть обіймати керівні посади в організаціях з проектування, будівництва, експлуатації гідротехнічних, комунальних та виробничих об’єктів, в басейнових, обласних управліннях водних ресурсів та управліннях каналів, можуть здійснювати водогосподарські та природоохоронні обстеження та аудити, займатися підприємницькою діяльністю. Профіль фахівцядевелопмент нерухомості – вид підприємницької діяльності спрямований на розвиток об’єкту нерухомості (земельної ділянки, будівлі, майнового комплексу) для збільшення його вартості з урахуванням використання різних прав власності /користування.
Профіль фахівця– інженерна діяльність в сфері зварювального виробництва та споріднених процесів і технологій. Профіль фахівця– моделювання середовища та управління проектами будівництва, девелопменту та розвитку організацій, на основі життєвого циклу, аналізу зацікавлених сторін, впливу ризиків https://uba.rv.ua/ та чинників соціоекономічного характеру; визначення стандартів якості, що мають бути застосовані до проекту. Аль-Амморі Алі Нурддинович – завідуючий кафедри, доктор технічних наук, професор. Затвердити Перелік наукових спеціальностей, що додається. Другий етап – початок квітня 2020 р.
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»
Профіль фахівця– інженерно-педагогічна діяльність в системі професійно-технічної та спеціальної освіти в галузях виробництва, експлуатації і ремонту підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання підприємств будівельних матеріалів, виробів і конструкцій. «Інформаційні системи та мережі» навчальний посібник підготовлений для допомоги студентам зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» / Аль-АмморіА.Н, Лясковський В.П., Попова Л.С., Тимченко О.П, Полєва Н.М. Профіль фахівця– використання комп’ютерних технологій, автоматизованих систем містобудівного, земельного та інших кадастрів; створення та супровід муніципальних, регіональних та територіальних геоінформаційних систем (ГІС); ГІС інженерних комунікацій; екологічний моніторинг засобами ГІС, ГІС забезпечення прийняття рішень в управлінні територіями; тематичне картографування місцевості. Профіль фахівця– розробка специфічного устаткування, яке застосовується для механізації та автоматизації технологічних процесів, вивчення технології експлуатації та ремонту такого устаткування в будівельній галузі України та інших підприємствах промисловості, в першу чергу житлово-комунальної сфери.
Основні напрямки науково-дослідної роботи кафедри:
Підготовка наукових кадрів.В аспірантурі кафедри 5 аспірантів. Данчук Віктор Дмитрович – професор кафедри, доктор фізико-математичних наук, професор. З приміткою «Всеукраїнський конкурс «Міжнародні економічні відносини». Спеціальність базується на сучасних інноваційних технологіях, входить до найбільш перспективних професійних напрямків діяльності.
Відеоролик або відеопрезентацію з представленням основних результатів конкурсного дослідження. Вказані матеріали потрібно до 27 травня 2020 р. Надіслати на електронну адресу оргкомітету Конкурсу Після отримання усіх матеріалів вони будуть викладені у вільному доступі, де всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з презентацією конкурсних робіт. Всі презентації будуть оцінені галузевою конкурсною комісією, після чого результати будуть оприлюднені на сайті Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Фахівці можуть здійснювати проектування, розробку та нагляд за експлуатацією природоохоронних заходів та устаткування на інженерних комунальних мережах, будівельних майданчиках, а також здійснювати вирішення прикладних завдань у природоохоронній сфері, екологічного аудиту, екологічного менеджменту.
Для участі у підсумковій дистанційній науково-практичній конференції було запрошено 20 студентів. На конференції з доповідями у вигляді відеопрезентацій їхніх наукових робіт виступили 18 студентів з 12 закладів вищої освіти України. В роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 30 провідних науково-педагогічних працівників з 17 ЗВО України та представники Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Рейтинг претендента на перемогу в Конкурсі визначався сумою балів, отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 10 балів від одного члена галузевої конкурсної комісії).