Український курорт Буковель – прекрасна альтернатива закордонним гірськолижним комплексам. Саме сюди, на Буковель, щорічно приїжджають тисячі любителів і професіоналів гірськолижного спорту, які цінують комфорт і високу якість катання. «Долина вовків» – унікальний еко-парк, в якому мешкають тварини, незвичайні для високогірної місцевості.
Якщо плануєш провести відпустку в Одесі, виділи день на відвідування Білгород-Дністровського, який за 90 км. Найцікавіші місця відпочинку під Києвом у порядку віддалення від столиці. У цьому селі стартують багато туристичних маршрутів, якими хоча б раз у…
Ви можете прогулятися по його території, насолоджуючись неймовірними краєвидами на Вулиця Корзо —головна вулиця міста, яка завжди повна життя та енергії. Тут ви знайдете чудові кафе, ресторани та магазини з місцевими витворами мистецтва та сувенірами. Тому місця у Львові, які варто відвідати, мають містити Палац Потоцьких, Личаківський цвинтар, Оперний театр та Архикатедральний Собор святого Юра. Кожна споруда має свою унікальну історію та вражає своєю красою. Невелике місто в Чернівецькій області, на кордоні з Івано-Франківською. Місцеві пейзажі зачарують навіть найвибагливішого туриста, а відсутність великої кількості людей дозволить спокійно насолодитися відпочинком без суєти.
Розпочали роботу розважальні комплекси на узбережжі — також із басейнами. Містечко Червоногруд, попри його давню історію, ви не знайдете на жодній мапі України. Тому що цього міста вже не існує — лишилися тільки легенди та спогади, руїни та чорно-білі фотографії. Але відшукати Червоногородський замок, що височіє над зеленими лісами, що покрили собою колишнє поселення, все ж реально — потрібно орієнтуватися на село Нирків.
Однак наразі українці не можуть поїхати у свої улюблені місця через непевність та обмеження, спричинені повномасштабною війною. Загалом вона значно змінила ставлення людей до відпочинку. Опитування показують, що більшість не планує відпочивати цього року, вважаючи, що це “не на часі”.
Небанальний маршрут по Львову: куди сходити, якщо всюди був
Від сьогодні в найбільшому гірськолижному курорті України розпочав свою роботу новий 6 місний витяг відомої австрійської фірми «Doppelmayr». Його пропускна можливість сягає 3 тисяч чоловік в годину. Крім того, даний витяг являється швидкісним і відстань майже в 3 кілометри можна подолати всього за 3 хвилини.
Ручка за 5 млн грн, метеорит та колекція кухлів: топ дивних речей, які продають українці на ОLX
У 2001 році популярний гуцульський музикант Роман Кумлик, закоханий в свій край, побудував в цьому місці музей творів мистецтва і музичних інструментів. Справа успішного батька продовжує його донька Наталя. На окрему увагу заслуговує хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків», який відкрила сім’я https://sifetbabo.com/from-beginnings-to-success-the-history-of-sports-predictions-and-their-path-to-the-present/ Хімчак. З 2014 року туристи можуть відвідати музей «Хата-зграя», де можна подивитися на національний одяг гуцулів, побутові речі, є навіть сироварня. Підходить тим, хто не хоче милуватися влітку на нескінченні потоки туристів. Високогірне селище розмістився на висоті 850 м над рівнем моря.
Радимо вибрати тур на Бакоту, якщо ви:
Розташований у західній частині України, це місто має безліч цікавого для відвідувачів. Від багатовікової історії до чудової архітектури, Тернопіль обіцяє незабутні враження для кожного. Буковель — справжній рай для любителів природи та активного літнього відпочинку. Місто розташоване у Карпатському гірському масиві. Взимку тут завжди людно та багато туристів, проте і влітку ця місцевість користується попитом, як в українців, так і в іноземних туристів. Якщо ви бажаєте отримати багато вражень, але не знаєте, що відвідати в Яремче, зверніть увагу на природні пам’ятки міста.
Серед найвідоміших – виступи народного оркестру гуцульських інструментів, ВІА «Край» та інші колективи художньої самодіяльності. Але найголовніші таланти цих людей – виготовлення виріб з дерева (різьба), килимів і покривал з овечої вовни, скорнячество та інші види народного мистецтва. Щороку у вересні в Рахові проходить відомий фестиваль бринзи. Працюють санаторії, звичайні хостели, бази відпочинку. Можна заздалегідь собі забронювати номер в інтернеті. У XIV столітті воно було одним із центрів солеваріння. Сіль тут добувають і донині та роблять це тим самим старовинним способом.
Кам’янець-Подільська фортеця була форпостом кількох держав. Існує безліч гіпотез про виникнення Кам’янець-Подільської фортеці. Одні історики вбачають дакоримський слід часів імператора Трояна, інші – давньоруський. Та незважаючи на суперечки учених мужів, що вперто відстоюють свою думку, Подільська твердиня не могла не виникнути саме в цьому місці, ніби навмисне створеному природою для оборони. Кам’янецька фортеця відіграла значущу роль в історії України, та й зрештою, усієї Європи. Церква Святого Духа в Рогатині чудовий зразок галицької школи монументально-декоративного мистецтва XVI-XVII ст.