Наприклад, для наукового видання у 2022 р. JCI обчислюється за даними 2021 року, 2020 і 2019 років. Далі отримане число співвідноситься з рівнем цитувань для даної наукової галузі. Це дозволяє уникнути похибки при порівнянні двох сильно відмінних галузей науки (наприклад, з високим цитуванням у медицини та низьким цитуванням у історії).
Обов’язковою складовою кожного номера є маловідомі наукові праці з міфології та фольклору, а також публікування фольклорних матеріалів із різних етнографічних регіонів України та записів нових або маловідомих фольклорно-міфологічних явищ. Рецептивно-інформативний блок журналу наповнюють рецензії та відгуки на книги фольклористичної та міфологічної проблематики, огляди наукових видань відповідного тематичного профілю, зокрема збірників, журналів, нової літератури. Наукові журнали є однією з головних складових наукової літератури. Рецензування матеріалів виконується для того, щоб захистити читачів від можливих грубих помилок або фальсифікацій, а також щоб гарантувати, що опубліковані роботи виконані на підставі наукового методу.
- Журнал Біологічні студії / Studia Biologica публікує оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не перебувають на розгляді щодо публікування в інших виданнях, у т.
- Відзнака «За професійні здобутки».
- Діяльність Комісії для вироблення законопроекту про заснування УАН та її роль у створенні Академії // Вісник НАН України.
- Для того, щоб спростити пошук видання, ми розмістили на нашому сайті таблицю з журналами, що входять до категорії «А» Переліку фахових наукових журналів України та індексуються в базі даних Scopus та/чи Web of Science.
База даних Scopus регулярно оновлює список журналів, що до неї входять. Ознайомитись з актуальним списком українських журналів в Scopus можна за посиланням. Перш ніж відправляти статтю на первинне рецензування до редакції журналу, необхідно ознайомитися з усіма його вимогами та перевірити роботу на дотримання цих критеріїв. Для того, щоб підвищити шанси публікації, потрібно підібрати журнал, який найкращим чином підійде для Вашої теми. Для пошуку можна скористатися списком українських журналів з фільтрацією за науковими направленнями/дисциплінами. Якщо у Вас є додаткові запитання щодо підбору журналу або публікаційних процесів, напишіть нам, скориставшись чатом або заповніть будь-яку форму на сайті. Ми з радістю надамо вам інформаційну підтримку та допоможемо з індексацією Вашої статті у наукометричних базах даних Scopus та/чи Web of Science.
Відзнака «За наукові досягнення». Пам’ятна відзнака на честь 100-річчя Національної академії наук України. Відзнака «За сприяння розвитку науки». Золота медаль імені В. Вернадського є найвищою відзнакою НАН України. Присуджується за видатні досягнення в природничих, технічних та соціогуманітарних науках. Заснована у 2003 році з нагоди 85-річчя створення НАН України.
ВСІ УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ У SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE
Ця стаття містить перелік посилань, але походження окремих тверджень залишається незрозумілим через брак внутрішньотекстових джерел-виносок. Підсумкова інформація про відзначення 100-річчя НАН України. Боряк Г. Діяльність Комісії для вироблення законопроекту про заснування УАН та її роль у створенні Академії // Вісник НАН України. Київ, 2019.
Названа на честь першого президента академії Володимира Вернадського, в день народження якого — 12 березня— щороку визначаються двоє чергових володарів нагороди (один вітчизняний вчений та один представник наукового зарубіжжя). Фінансово-економічною основою діяльності НАН України є фінансування з Державного бюджету України, у якому щороку окремим рядком визначаються кошти на забезпечення діяльності академії. Після досягнення незалежності України академія постала перед значними фінансовими труднощами. Неможливість купувати обладнання і реактиви, низька оплата роботи науковця, відсутність держзамовлення для практично-орієнтованих досліджень спонукала тисячі співробітників НАН залишити Україну чи науку. З іншого боку, перед вченими, особливо в галузі гуманітарних наук, розкрилися великі перспективи творчої праці. Юристи, історики, соціологи, економісти взяли активну участь у процесах державотворення. Якісно поліпшилися умови спілкування і взаємодії вчених із колегами за кордоном.
Подвійне натискання мишкою по заголовку стовпця таблиці дозволяє сортувати дані від максимальних до мінімальних значень. Як знайти журнал у “Переліку фахових видань України”?. До складу Національної академії наук України обрано нових членів.
Зміст стовбців таблиці (галузь, назва видання, засновник) повністю дублює зміст Переліку наукових фахових видань, який можна завантажити на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України. Золота медаль імені Б. Патона Національної академії наук України заснована 7 вересня 2020 року з метою увічнення пам’яті академіка та багатолітнього (з 1962 по 2020) президента НАН України Бориса Патона. Медаль присуджується лише персонально — окремим особам — як за індивідуальні наукові досягнення, так і за сукупність наукових праць. Одна і та ж особа не може бути удостоєна Золотої медалі імені В. Вернадського більше, ніж один раз.
Число в стовпці зв’язане гіперпосиланням зі сторінкою окремого наукового журналу в базі Scopus. Це дозволяє швидко перевірити актуальність даних та знайти більш детальну інформацію про видання, його рейтинги та цитування. Деякі з найвідоміших серед тисяч видавництв наукових журналів. Всього в світі налічується понад наукових журналів. Першим науковим журналом вважається Philosophical Transactions of the Royal Society (Лондонське королівське товариство), заснований у 1665 році, та німецький Acta Eruditorum, який почав публікуватися у Лейпцизі в 1682 році.
Процентиль відповідно вказує на квартиль видання у базі Scopus (див. таблицю нижче). Для перевірки даних використовуйте активні гіперпосилання в таблиці, виділені https://erudyt.net/reklama/ihry/krypto-kluby-suchasnyy-pidkhid-v-orhanizatsii-onlayn-ihor.html синім кольором. Пояснення до стовпців таблиці можна знайти у примітках. Ця стаття потребує додаткових посилань на джерела для поліпшення її перевірності.
Чи можна поширювати або використовувати цю таблицю? Так, звичайно, ми заохочуємо вільний і відкритий обмін досвідом і даними. Будемо раді поширенню нашої інформації. Зворотнє гіперпосилання на сайт OSU дуже вітається, проте не є обов’язковим.
Соціогуманітарні проблеми людини
Започатковані у 2018 році. У відомчій нагородній системі НАН України існують також шість персональних заохочувальних відзнак (нагрудних знаків). П’ять із них засновані у 2005 році, Пам’ятна відзнака на честь 100-річчя Національної академії наук України — у 2018. Основною ланкою структури НАН України є науково-дослідні інститути та інші наукові установи (обсерваторії, ботанічні сади, дендропарки, заповідники, бібліотеки, музеї, науково-технічні, технологічні комплекси тощо).
Володимир Вернадський— перший президент УАНПерше спільне зібрання академії відбулося 27 листопада 1918 року. Відповідно, на ньому було обрано й першого президента УАН — Володимира Вернадського, неодмінним (вченим) секретарем— Агатангела Кримського. НАН України організовує і здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження з найважливіших проблем природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук. Сердечно запрошуємо до співпраці. Сподіваємося на Ваші коментарі, Вашу участь у форумах, Ваші поради та, звісно, на те, що опубліковані у нас матеріали будуть Вам цікавими та корисними.